
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 26 |
| Packaging | Reel |
| Halogen Free | Halogen Free |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$3.55027
Ext.Price$3.55027
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.55027 | $3.55027 |
| 10 | $3.03907 | $30.39070 |
| 25 | $2.82917 | $70.72925 |
| 50 | $2.63377 | $131.68850 |
| 100 | $2.45187 | $245.18700 |
| 300 | $2.37956 | $713.86800 |
| 500 | $2.30938 | $1154.69000 |
| 1000 | $2.24410 | $2244.10000 |
